Brandid

Hirsikoto

HIRSIKOTO on aastakümnete vältel olnud kaasaegsemate lahendustega liimpalkmajade disainiga tegeleva projekteerimisettevõtte kaubamärk. Hirsikoto disainis lahendused ja Peura Talot tootis selle alusel majad. Tänaseks päevaks on nii Hirsikoto disain kui Peura Talot tootmine ühendatud üheks tervikuks.

Vaata lisa
 

Maja24.ee

Portaal Maja24.ee on ühendatud virtuaalkeskkond, mis kätkeb endas nii arhitektuur-ehituslikku projekteerimist kui ka erinevaid majatüüpe ning nende ehitusprotsessi. Portaali tegevuse eesmärk on koguda projekteerimis- ja ehitusalast informatsiooni ning muuta see võimalikult arusaadavalt edastatavaks kõigile ehitushuvilistele.

 Vaata lisa
 

Peura hirsitalot

Peura Talot toodanguks on omanäolised frees- ja liimpuitpalkmajad. Tootevalikus on pereelamud, suvilad, saunad ja muud nende juurde kuuluvad hooned, näiteks garaažid, autovarjualused, abihooned jms. Majatüübi võib valida pakutavatest valmisprojektidest, kuid on ka võimalik koostöös valmistajaga projekteerida just Sinu pere individuaallahendusega unelmatemaja. Kõiki valmisprojekte on võimalik muuta.

Vaata lisa

HB-Betoni

HB-Betoni on Soome betoonitootja, kes pakub parima kvaliteediga tooteid, professionaalset teenindust ja usaldusväärset tarnet. HB-Betoon pakub haljastustooteid, blokke, Terrazzo plaate ja treppe.

Vaata lisa

Freedom pools

Freedom pools tegeleb basseinilahendustega. Basseinid luuakse arvestades Austraalia küllalt rangeid norme ning seetõttu antaksegi basseini struktuurile 35 aastase garantii. Tootevalik on lai ja sealt leiate lahendusi nelinurksest kuni klassikalise Rooma basseinini. Igale basseinikujule lisaks on veel rohkelt värvivalikuid ning võimalus lisada tehislainetus või kosk. Bassein on ümbritsetav nii plaatide kui tänavakividega.

Vaata lisa

Tartu Arhitektuuribüroo

Tartu Arhitektuuribüroo on täisteenust pakkuv pika ajaloo ja suurte kogemustega arhitektuuribüroo asukohaga Tartus. Tartu Arhitektuuribürood teatakse kui paljude Tartu suurobjektide loojat ja konkursside võitjat. 2010. a. võeti kasutusele BIM-tehnoloogia ja mudelprojekteerimise.

Vaata lisa