Pakume

Lillemäe elurajoon

Lillemäe elurajoon asub Tartu maakonnas, Ülenurme vallas, Lemmatsi külas. Tartu linna piirist 3 km kaugusel Tartu - Elva mnt. (paremat kätt). Juurdepääs Lillemäe elurajoonile on avaliku kasutusega kohalikult maanteelt - Kannistiku teelt.


Pakume arenduseks

Pakume müügiks, arenduseks või koostööks Tarumaal, Ülenurme vallas, Külitse külas asuvas Lillemäe Elurajoonis kaks kinnistut, aadressiga Lillemäe tn 1 ja Lillemäe tn 5, milledele on koostatud ehitusprojektid paarismaja MI-100/2 ehituseks.
Väljastatud KOV poolt ehitusload.

Lillemäe 1 paariselamu

Ehitusprojekt on koostatud Tartu maakonnas Ülenurme vallas Lemmatsi külas Lillemäe tn 1 asuvale kinnistule paariselamu ehitamiseks. Hoone koosneb kahest eraldi hoonest (hoonest ja tema peegelpildist), mis on omavahel seotud. Ühes hoones on olemas kaks magamistuba, elutuba, köök, sööginurk, esik, tuulekoda, garderoob, WC, pesemisruum koos saunaga, majapidamisruum.

Lillemäe 5 paariselamu

Ehituskrunt asub Tartu maakonnas Ülenurme vallas Lemmatsi külas Lillemäe tn 5. Krunt külgneb lõunast Lillemäe tn 7 krundiga, põhjast Lillemäe 3 krundiga, idast Lillemäe tänavaga ja läänest Lepasaare kü-ga. Hoone koosneb kahest eraldi hoonest (hoonest ja tema peegelpildist), mis on omavahel seotud. Ühes hoones on olemas kaks magamistuba, elutuba, köök, sööginurk, esik, tuulekoda, garderoob, WC, pesemisruum koos saunaga, majapidamisruum.

Suvituskompleks

Pakume ehituseks kolmest hoonest koosnevat maakodu projekti. Kompleksne maakodu on mõeldud mitte otseselt alaliseks ja aastaringseks elamiseks, vaid eelkõige alternatiivseks lahenduseks linnakorterile.

Suurelementmaja MI 100

Pakume nii ehitajatele, arendajatele kui ka lõpptarbijatele Marina Invest poolt projekteeritud ning erinevates Soome ja Eesti majatehastes toodetavat suurelementmaja MI 100. Elumaja suletud netopind on 100 m2, millele lisandub 7,5 m2 tehnoruum, 21,9 m2 auto varjualune ning 24,1 m2 terrass.

Liimpalkmaja Maakotka

Müüa Peura Talot OY  liimpalkmaja Maakotka 147 Tartust 18 km, Emajõe kaldal, iidses ürgorus. Asfalteeritud juurdepääsuteed, tänavavalgustus, paadisadam, slipikoht; Krundi suurus 2914 m2.

Krunt Ürgoru 14

Müüa elamukrunt Tartust 18 km, looduslikus kaunis kohas Emajõe kaldal, iidses ürgorus. Asfalteeritud juurdepääsuteed, tänavavalgustus, paadisadam, slipikoht; Krundi suurus 5394 m2. Katastriüksuse tunnus: 50102:001:0080