Peura Talot

 

KVALITEETSED JA KORDUMATUD PEURA PALKMAJAD

Peura Talot Oy-l on aastakümnetetagune kogemus palkmajade valmistamisel. Rohkem kui 40 tegevusaasta jooksul omandatud kogemuste-teadmiste rakendamise tulemusena valmivad kvaliteetsed palkmajad.
Kõrge kvaliteedi ja konkurentsivõimelisuse tagavad töötajad, kes on oma ala asjatundjad ning tootmisel kasutatav kaasaegne tehnoloogia.

Peura Talot toodanguks on omanäolised frees- ja liimpuit - palkmajad.
Tootevalikus on pereelamud, suvilad, saunad ja muud nende
juurde kuuluvad hooned, näiteks garaazid, autovarjualused, abihooned jms.
Toormaterjalina kasutatakse kõrgekvaliteedilist puitmaterjali, mis töödeldakse frees- või liimpuitpalgiks, millest on omakorda võimalik valida olenevalt ehitise iseloomust, erinevate mõõtudega materjali.
Majatüübi võib valida pakutavatest valmisprojektidest, kuid on ka võimalik koostöös valmistajaga projekteerida just Sinu pere individuaallahendusega unelmatemaja.
Kõiki valmisprojekte on võimalik muuta vastavalt tellija soovile (vähendada, suurendada ,muuta põhjaplaani jne).

Tänu kaasaegsetele projekteerimisprogrammidele (3D) on võimalik maja projekti vaadata kolmemõõtmelisena ning juba projekteerimise staadiumis näha kuidas väikseimadki muudatused mõjuvad maja välisilmele.

Erinevate lahendusvõimaluste abiga lood endale kodu, mis on isikupärane ja kordumatu.

Ei öelda asjata, et palkmaja, see on tervislik valik, sest palkmaja „hingab“. Samuti säilitab palkmaja oma väärtuse ja kustumatu välisilme paljudeks aastakümneteks.
Jätkuv tootearendus ja rõhk kvaliteedile on taganud Peura Talot palkmajade konkurentsivõime ka rahvusvahelisel turul, nt. Rootsis, Norras, Saksamaal, Hispaanias, Venemaal ja isegi Jaapanis.

Soovime Teile meeldivaid hetki meie toodetega tutvumisel!
Peura palkmaja on investeering kvaliteetse ja terve elukeskkonna nimel, oleme meeleldi koos Teiega seda soovi täide viimas.

Vaata lisa: www.peuratalot.fi